Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een beetje liefde We hebben allemaal behoefte aan een beetje liefde in ons leven<br/><br/>Pru Plum is de gevierde eigenaresse van de beroemde patisserie in het Londense Mayfai... »
Vergeet mij niet Poppy is wederom de hoofdpersoon in dit boek. We maakten al kennis met haar in Haar naam is Poppy Day. Na de turbulente gebeurtenissen met haar gegijzelde ma... »
Wat heb ik gedaan? Kathryn is het ultieme voorbeeld van de perfecte echtgenote en moeder. Als je stiekem door de ramen van het gezellige huis gluurt, zie je een gelukkig gezin ... »
Clovers kind Als de achttienjarige Dot haar Sol ontmoet, heeft ze het gevoel dat ze eindelijk de ware liefde heeft gevonden...Solomon Arbuthnott is een knappe soldaat van... »
Een eenzame kerst? Meg is een alleenstaande moeder en is gelukkig met haar zoontje Lucas. Maar tijdens de periode voor Kerstmis begint het altijd te kriebelen. De versierde str... »
Een beetje liefde We hebben allemaal behoefte aan een beetje liefde in ons leven. Pru Plum is de gevierde eigenaresse van de beroemde patisserie in het Londense Mayfair. Ze dr... »