Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Met mest en vork Is Met mest en vork een kookboek? Beslist, dankzij 125 beproefde seizoensrecepten waarvan vele vegetarisch. Aanschuiven en mee-eten!Is Met mest en vork een n... »
Van het land Van het land is een amusante en soms ontroerende ode aan alles wat ons voedt, van onze band met de aarde tot de oogst van het land. Alma Huisken beschrijft h... »
Groente Onze dagelijkse groente boogt op een rijke boeiende historie. Neem nu het erwtje dat ruim vijfduizend jaar oud is. Het belandde in de zestiende eeuw in Europ... »
Met mest en vork Is Met mest en vork een kookboek? Beslist, dankzij 125 beproefde seizoensrecepten waarvan vele vegetarisch. Aanschuiven en mee-eten!<br/><br/>Is Met mest en ... »
Groentje in de moestuin Al jaren geldt Groentje in de moestuin als een absolute klassieker, een pleidooi voor zelf telen dat elke tuinder, debuterend en doorgewinterd, een hart onde... »
La Rive - de smaak van het Amstel In La Rive de smaak van het Amstel geeft chef Edwin Kats alle geheimen van zijn kookkunst prijs. Vanuit een doorgedreven passie voor het product brengt hij e... »
Dichter bij de bij Dichter bij de bij is het fascinerende bijenboek van Alma Huisken, groenauteur, bio-tuinier en -imker. Als je ook maar iets voor bijen voelt zit je met dit b... »