Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Er is maar één ding dat vroedvrouw Grace wil: zo ver mogelijk bij haar ex uit de buurt blijven! Du... »
Arts van adel ; De reddende engel ; Gestolen uren (1) ARTS VAN ADEL - Kate HardySophie mag dokter Charlie helemáál niet...Omdat ze ervan overtuigd is dat het nieuwe hoofd chirurgie puur op grond van zijn a... »
Vrijgezel en... vader! Rebelse dokters - Max, Rick en Jet, drie dokters die niet bang zijn de regels te overtreden, ook niet als het om de liefde gaat... Eén blik op Sarah, en neu... »
De reddende engel Mikayla wil dolgraag bewijzen dat ze het waard is om toegelaten te worden tot het helikopterreddingsteam. Haar mentor, Tama James, is echter bepaald niet ove... »
Groot risico op liefde Tom Chapman, arts bij reddingsdienst, weet wat het is om alles te verliezen. En dus gaat hij direct tot actie over als collega Laura met haar zieke zoon naar... »