Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Leven aan de Waal of Via Twitter, Facebook en Hyves is het noteren en zelfs publiceren van persoonlijke observaties en berichten tegenwoordig vanzelfsprekend. Zon twee eeuwen g... »
Johannes Fontanus (1545-1615) Liefst 37 jaar was Johannes Fontanus (1545-1615), afkomstig uit het hertogdom Gulik, een toonaangevend predikant in Arnhem. In en vanuit deze stad vervulde h... »
In de schaduw van Dordt [1618-1619] Over de Nationale Synode te Dordt (1618/19) is in de loop der jaren het nodige te berde gebracht. Minder aandacht is er voor hetgeen de remonstranten overkwa... »
Ontsloten stilte In Ontsloten stilte treden negen clarissen uit Megen, Nijmegen en Someren naar buiten met hun persoonlijke levensverhalen. Zij spreken openhartig over ro... »
Naar best vermogen In de eerste helft van de twintigste eeuw wordt in Nederland de traditionele maatschappelijke functie van weeshuizen aanmerkelijk gereduceerd. Zo ook in de s... »