Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het leven van Nelle 10 juni 2018: dat is de dag waarop Nelle Duininck 80 jaar geworden zou zijn. Helaas is zij vijf jaar daarvoor overleden. In dit boek blik ik terug op haar le... »
Mijn geestelijk testament Dit boekje is het vervolg op 'Mijn geestelijk testament' dat in 2015 verscheen. Terwijl het daarin vooral ging over mijn levensweg en waar die toe leidde, li... »
MARCUS Deze uitgave is ontstaan tijdens de Coronacrisis: met een aantal mensen werd gekeken naar You Tube video's over het Marcusevangelie, die ik had gemaakt voor ... »
ΑΠΟΚΑΛΥΨΙΣ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ In het najaar van 2018 gaf ik op verzoek een bijbelcursus over de “Openbaring van Johannes”. Deze cursus bestond uit drie bijeenkomsten. Het bleek moeili... »
Mijn geestelijk testament III Dit is het derde deel van mijn geestelijk testament. Het eerste deel ging over mijn levensgeschiedenis. Het tweede over de wijze waarop ik mij in deze wereld... »
Vliegpost Na het overlijden van een tante bleek dat zij ruim dertig brieven had bewaard, die door een broer vanuit het voormalig Nederlands Indië naar haar vader in N... »
TRANSFIGURATIE Coronatijd: ik voor een vrijwillig isolement. ‘Quarantaine’ werd het genoemd. Dat woord verwijst naar een periode van veertig dagen. Het riep associaties... »
Mijn geestelijke testament De schrijver blikt terug op zijn leven en vraagt zich af wie hij geworden is en wat het betekent om te kunnen zeggen dat de wijsheid met de jaren komt. »
Mediteren met ikonen Tijdens mijn leven is de wereld ingrijpend veranderd. Destijds was Nederland verzuild. Je was vertrouwd met de opvattingen en inzichten van het samenlevingsv... »
Mijn vriendschap met Nelleke Aanleiding tot het schrijven van deze essay is het voornemen van Nelleke om haar huis te verkopen en daarmee een nieuwe fase van haar leven in te gaan. Voor ... »