Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Tweede ronde De Tweede ronde is een cursus Nederlands voor halfgevorderde anderstaligen. Het is het vervolg op Nederlands voor buitenlanders van de Delftse methode, maar ... »
Veelgestelde vragen in de NT2-les ruim 300 cursistenvragen en antwoorden
Veelgestelde vragen
met antwoorden & voorbeelden
Wat is het verschil tussen sommige en een paar?
Waarom staat hier kom... »
Tweede ronde De Tweede ronde is een vervolgcursus waarmee halfgevorderde anderstaligen het niveau B1 kunnen bereiken. Het is het vervolg op Nederlands voor buitenlanders ... »
Internet Het handboek internet is ideaal voor iedereen die efficint gebruik wil maken van internet en geen voorkennis heeft iedereen die zijn bestaande kennis verder ... »
Storm Agatha beschrijft op een luchtige manier een bijna gewone jeugd, die voor veel mensen herkenbaar zal zijn. Maar op de achtergrond is er de dagelijkse dreigin... »