Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een lied bij het raam by Ben en Luuk zitten naast elkaar in groep drie. Maar... opeens wordt alles anders! Dat komt door een superklein gevaarlijk virus dat alles op zijn kop zet.Ze mog... »
In mijn straat bloeien geen bloemen by Roger Vanhoeck In Aleppo, een eeuwenoude mythische stad in Syrië, woedt al jarenlang oorlog. Niets of niemand blijft gespaard. Zelfs de bloemen bloeien er niet meer.Op een dag... »
Dinges by David Walliams Een spannend en gek avonturenverhaal vol doldwaze tekningen. Voor dingesen vanaf 8 jaar.Mirthe heeft alles. Echt alles. Maar het is niet genoeg. Ze wil nog meer... »
Het heksenhotel by Anna van Praag Na de scheiding van haar ouders gaat Laura met haar vader en zusje Elvie op vakantie naar Ierland. Wat moet ze daar nou?'Daar' is tot Laura's verrassing een bij... »
De kikkerkol by Reggie Naus Trubbel de trol woont bij Sanne en Pepijn in de kelder. Dat is vaak leuk, maar soms ook erg lastig. Want de spelletjes die Trubbel verzint, zijn niet altijd eve... »
Zomerburen by Rianne Robben Opgroeien hoort een rechte lijn te zijn. Niet... dit.
Olivia heeft haar toekomst al helemaal uitgestippeld: na de zomer gaat ze Nederlands studeren en samenwone... »