Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kijk omhoog! by Willemieke Kloosterman-Coster De adventstijd is een waardevolle periode om alsgezin bewust toe te leven naar het Kerstfeest. Ditpakket is daarbij een eenvoudig hulpmiddel.‘Kijk omhoog!’ beva... »
De groene reis van Pien en Gijs by Lianne Biemond Er valt een brief op de mat. Een brief van het reisbureau. Maar wat erin staat, is niet leuk. Het heeft te maken met brand. De vakantie naar Griekenland kan nie... »
Giga-gevaarlijk! by Janco Bunt-Koster Wat een troep ligt er op straat! Juf Juul heeft er ietsop bedacht. Een Giga-Groen-plan: de leerling die hetmeeste zwerfafval vindt, wint een prijs. Mats heefthe... »
Storm by Maarten Brand Frank en Rinke hebben een leuke klas, vindenze. Maar is dat wel zo? Iemand schrijft briefjes.Wie heeft dit gedaan? Peter kan het zijn, of Lisan,of … Roelof! De ... »
Waar komt alles om ons heen vandaan? by Daniëlle Campbell Wie heeft de wolken gemaakt? De wolken met deregendruppels erin? En al de verschillende bomen?En de dieren? Denk je daar weleens over na?Wat is het belangrijk d... »
Loods met een luchtje by Janneke van Reenen ‘Welkom in het saaiste dorp van Nederland’, zegtSam op een warme zomeravond tegen zijn vader. Dathij het bij het verkeerde eind heeft, ontdekt hij noggeen week ... »
Lizzy - Tijd voor actie! by Jolanda Dijkmeijer Hé hoi! Ken je me nog? Ik ben Lizzy, dol op dieren(vooral op zijdehoentjes), op mijn allerliefste (ensoms superirritante) zus Laura, op modeontwerpenen sinds ko... »
Een olifant in het zwembad by Marjanne Hendriksen Dit boek bevat 25 verhalen over Wouter en Emma.Samen met hun ouders verhuizen ze naar Afrika.De verhalen geven een uniek inkijkje in het levenvan zendingskinder... »