Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Haagse hel by Antoon Engelbertink De Haagse belastingambtenaar Kees van Lehrdam wordt vermoord door Klimmer, de leider van een criminele bende. Het volgende slachtoffer is de chef van Kees. Zowe... »
Mijn vriend Koos heeft Alzheimer by Wim Hoeben Koos zegt: “Doe jij de lichten uit, dan ga ik naar huis.” Hij loopt achter me aan. “Wat toevallig, zulke schemerlampen heb ik ook.”“Wat fijn dat jij ze herkent,... »
Onvoltooid verleden tijd by Rein Akkermans Een vader vertelt zijn zoon het verhaal over zijn bijdrage aan het verzet in de Tweede Wereldoorlog. Jaren later worden de echo’s hiervan vastgelegd in een hist... »
Daniëls Hemel by Hans Schoenmakers Liefde is in deze roman het grote thema, waarin het Hemelse levensverhaal van Daniël en Julia wordt beschreven. Waarin wordt gevolgd en beleefd, wat Daniël en ... »
De kromieken van een onredzaam denker by Björn Vanderlinden Gerry, gedomicilieerd langs zijn eigen ondergang, ziet zijn partner Raiya als een wervelwind vertrekken bij hem. Het blijkt hijzelf te zijn, die de windvlagen r... »
Het Woord by Luc Vos Nadat meerdere jonge vrouwen spoorloos zijn verdwenen, krijgt het team van de Antwerpse inspecteur Anne Verelst de opdracht te onderzoeken of de zaken verband m... »
Het Woord by Luc Vos Nadat meerdere jonge vrouwen spoorloos zijn verdwenen, krijgt het team van de Antwerpse inspecteur Anne Verelst de opdracht te onderzoeken of de zaken verband m... »
Moord op Leeftijd by Kees van der Wal Speciaal Rechercheur Chau gaat een dagje naar het strand met haar ouders, broertje en Meow, haar hond, samen met de commissaris van de recherche en zijn vrouw S... »
Onschuldige beginnings by Edwin Helmer Autobiografie van Edwin Helmer: zes luik,de weg van duisternis naar licht.Geboren op 10 november 1979 in Breda, Nederland, begon Edwin Helmer zijn reis temidden... »