Book
Pakket van De schreeuwende wenteltrap, De fluisterende schedel, De jongen met de lege ogen
Lees nu alles van Lockwood & Co! Op = op! De eerste drie delen in de serie van Jonathan Stroud. Origineel, heel erg spannend en vol humor, en voor iedereen die heeft genoten van Harry Potter, De grijze jagers en de boeken van Rick Riordan.
Lockwood & Co is misschien wel het kleinste, meest ongeorganiseerde bureau dat op geesten jaagt. Maar de medewerkers – Lockwood, Lucy en George – hebben talent. En ze hebben succes.
In dit pakket vind je de eerste drie boeken van de serie: De schreeuwende wenteltrap, De fluisterende schedel en De jongen met de lege ogen. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.