Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Als een zeldzame vlinder Aangrijpend waargebeurd verhaal van een moeder over haar zoontje met hersenletsel
Joe wordt twee weken te vroeg geboren. Hij haalt de maximale Apgar-score van tien punten. Het is een prachtige baby. Tot zijn ouders een paar ... »
Oerdrift Wat gebeurde er echt toen niemand keek
Een studiereis naar een onbewoond eiland verandert in een ramp als de studenten en hun begeleiders na een zware storm alles verliezen - het kamp, de voedselvoorraden, de kleding en alle medicamente... »
De drie muisketiers De drie musketiers is het spannende verhaal (geschreven door Alexandre Dumas) over de jonge D'Artagnan die graag een echte musketier wil worden. De musketiers zijn de spciale soldaten van de Franse koning Lodewijk XIII. Tijdens zijn ople... »
Kijk eens diep in mijn ogen Hoe is het om Wendy van Wanten te zijn? Eind jaren tachtig leerde Vlaanderen Wendy Van Wanten kennen stoeipoes flapuit en inspiratie voor een nieuwe seksuele generatie. Een jonge meid die zich ontpopte tot een succesvolle zangeres. Al sn... »
Tobias de leukemieman En toch glimlacht hij. Ondanks de teleurstelling glimlacht hij minzaam. Nauwelijks twaalf levensjaren jong slaagt hij er telkens in grootser te zijn dan wij. Hij glimlacht en ik ben hem mateloos dankbaar voor zoveel vergevingsgezindheid.... »
Noodkreet uit Juárez In Noodkreet uit Juárez schrijft Arsène van Nierop over de dood van haar oudste dochter Hester, die tien jaar geleden in het noorden van Mexico werd vermoord. Ze beschrijft haar verdriet, de woede en de moeizame zoektocht naar wat zich... »
Vermist Een boekhouder met een rimpelloze staat van dienst wordt gepest door zijn nieuwe collega's. Pas wanneer ze het spel echt grof spelen, weert hij zich. Hij gaat echter door het lint en wordt op staande voet ontslagen.Hij schaamt zich zo ... »