Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De zilverrug De zilverrug is een gorilla die leeft in het Park der Vulkanen, een beschermd natuurgebied in Rwanda. Daar speelt het verhaal zich af. De hoofdpersoon is Yuh... »
De bende van de mol Je komt niet zomaar bij de bende van de mol. Drie proeven moet je afleggen. En daarvan is het vangen van een mol nog maar de minste. Als meisje maak je helem... »
De zilverrug De zilverrug is een gorilla die leeft in het Park der Vulkanen, een beschermd natuurgebied in Rwanda. Daar speelt het verhaal zich af. De hoofdpersoon is Yuh... »
Middernachtzonde Eén seconde. Meer tijd was er niet nodig tussen de ruzie en de gil. Eén seconde die het verschil maakt tussen ongeluk en misdaad en die seconde ben ik kwij... »
Stilstaan 'Ziezo', zei Benjamin. 'Nu ben ik dood. Mijn hart staat stil.'<br/><br/>Totaal onverwachts krijgt de tienjarige Benjamin op een dag een hartstilstand. Hij st... »
Braam De dag waarop Braam geboren wordt, midden in het bos, neemt Hille, zijn moeder, een kloek besluit: ze wil haar zoon opvoeden ver weg van de mensen, met allee... »