Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Lex en Lieke in Japan Een dertiental verhalen, misdadig, duister en met een oosterse glimlach. Dit is het Japan van Lex en Lieke.De rode kamer,De nieuwe leerling,Hey flaporendossi... »
Meer van Mien-yuan <p>Robert van Gulik baseerde zijn beroemde personage rechter Tie op de historische magistraat Di Renjie, die in de T’ang-dynastie van het oude China leefde... »
Mord nach Muster Kriminalfälle des Richters Di, alten chinesischen Originalquellen entnommen »
Fantoom in Foe-lai <p>Robert van Gulik baseerde zijn beroemde personage rechter Tie op de historische magistraat Di Renjie, die in de T’ang-dynastie van het oude China leefde... »