Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Congo Er is aan het begin van de eenentwintigste eeuw nauwelijks een roeriger natie dan Congo, het reusachtige land in het hart van Afrika, dat barst van de gronds... »
Congo In Congo doet Redmond O’Hanlon verslag van zijn reis naar Lac Télé, een mysterieus meer in Congo waar volgens de overlevering een monster zou voorkomen w... »
Tussen Orinoco en Amazone Na zijn reis naar het hart van Borneo dacht Redmond O Hanlon dat een reis over de Orinoco naar het hart van het Amazonegebied geen enkel probleem zou oplever... »
Congo Journey This travel book is about walking through the least-known, most inaccessible and inhospitable, and most fascinating area of the Congo. »
Naar het hart van Borneo In Naar het hart van Borneo beschrijft Redmond O Hanlon zijn zoektocht naar de witte neushoorn op Borneo. Samen met dichter James Fenton reist hij over de Ba... »
In Trouble Again A Journey between the Orinoco and the Amazon. Vintage Departures. »
Congo In Congo doet Redmond O’Hanlon verslag van zijn poging de volgens de overlevering nog in Congo levende dinosaurussen te vinden. Het resultaat van deze zoek... »