Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De schaduwen fluisteren haar naam Ze noemen me De Schaduwsluiper. <br/>Ik sluip in de schaduwen, ik sluip in hún schaduwen en voed me met hun angsten. <br/>Ik ben ontastbaar en koud als ijs,... »
Toen het licht besloot te zwijgen Toen het licht besloot te zwijgen, ontwaakte de nachtmerrie. Hoop, genade en vergiffenis zijn in de duisternis vergaan. Alles wat was en zou zijn werd ons on... »
De diepe dalen van het dwalen Poëzie over 'de weg van het gaan', 'het dwalen' en 'het zoeken'. Poëzie die leidt tot gaan, dwalen en zoeken. »
Help! Zenna is vorige week niet thuis gekomen, wat kan er gebeurd zijn? Je komt het te weten in het derde deel van De Zenna Chronicles. <br/>'Hey, Nova hier! <br/>... »
Het lot is een sinister orkest Het lot is een sinister orkest. Het bespeelt elk leven, alsof het een instrument is. En hoewel valse klanken in valse klankenspellen klinken, koestert het lo... »
Laat me niet alleen! In het eerste deel van De Zenna Chronicles, heb je al van alles meegemaakt. Zenna heeft je echter nog veel te vertellen …<br/>'Hey! Zenna hier, ben ik weer... »
Het lot is een sinister orkest Het lot is een sinister orkest. Het bespeelt elk leven, alsof het een instrument is. En hoewel valse klanken in valse klankenspellen klinken, koestert het lo... »