Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Heksenbloed Ergens op de wereld is iemand die ik liefheb. Ik hoor bij hem en hij hoort bij mij. Het stond al in de sterren geschreven, nog voordat ik geboren werd. Zo ga... »
Conflict Provides a range of geographical and disciplinary perspectives covering »
Ontwaken Wicca heeft mijn leven veranderd. Ik heb vrienden verloren en nieuwe gevonden. Mijn ware afkomst ontdekt. Ik heb liefde gevonden maar ook verraad... Toch is... »
Behekst Het is bijna Yule de meest vreugdevolle tijd van het jaar. Mijn magie is sterk. Mijn vriendschappen worden sterker. Ik zou gelukkig moeten zijn. Maar ik moe... »
Lotsbestemming Ik dacht dat het ergste achter me lag. Mijn carrière als Zoeker is voorbij. Maar er hangt me iets boven het hoofd... iets uit het verleden. De weg die ik mo... »
Zwarte magie <h2>Eindelijk weer verkrijgbaar in de nieuwe vormgeving</h2><p> </p><p>De zestienjarige Morgan is niet wie ze dacht dat ze was. Maar wie is ze dan wel?</p><... »