Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
In Death's Waiting Room living and Dying with Dementia in a Multicultural Society. Care & Welfare. Een helder en indringend boek dat een belangrijke sociale kwestie... »
In de wachtkamer van de dood In de wachtkamer van de dood is een indringend verhaal dat iedereen aangaat. Het gaat over dementerende ouderen in een verkleurende samenleving. Nederland te... »
Tussen hoop en vrees <Text textformat="02">Tussen hoop en vrees is een aangrijpend verhaal over de laatste levensfase van kankerpatiënten. In Nederland sterven per jaar 40.000 m... »
Naast de stervende patiënt In 'Naast de stervende patiënt, beslissen over palliatieve sedatie, morfine en euthanasie' wordt aan de hand van verhalende beschrijvingen een beeld geschet... »